پهنه طبیعت (پهنه D)

انتخاب واحد جدید پهنه طبیعت، پهنه D شهرک مسکونی چیتگر

طبق اطلاعیه سایت بتاجا: به اطلاع مالکین محترم پهنه طبیعت (پهنه D) مجتمع بزرگ شهری چیتگر می رساند:

1. به منظور رفاه تمامی مالکین محترم و درخواست های مکرر، امکان اقدام برای گام نخست انتخاب واحد (ثبت نام و تطبیق اطلاعات) فراهم گردید.

2. مالکین محترم می توانند بدون در نظر گرفتن زمان اعلام شده در اظهارنامه ارسالی از مورخ ۱۶ تیرماه ۱۴۰۳ تا ۷ مرداد ۱۴۰۳ نسبت به تکمیل گام نخست انتخاب واحد از آدرس Sara.beteja.ir اقدام نمایند.

3. انتخاب واحد صرفاً بر اساس اولویت اعلام شده می باشد و زمان ورود به سامانه انتخاب واحد در بازه زمانی مقرر تاثیری در اولویت انتخاب واحد مسکونی نخواهد داشت.

4. بدیهی است پس از پایان گام نخست و قبل از انتخاب واحد توسط مالکین محترم نظریه کارشناسی از طریق کانون کارشناسان اخذ و ارایه خواهد گردید.

5. خواهشمند است با مطالعه فایل آموزشی گام نخست انتخاب واحد نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید.

6. برای دریافت اطلاعات بیشتر همه روزه از مورخه 1403/4/17ساعت 8 الی 20 می توانید با شماره 45714444-021 تماس حاصل فرمایید.

 

***

جهت راهنمایی و مشاوره در رابطه با انتخاب واحد جدید پهنه طبیعت (پهنه D) شهرک مسکونی چیتگر می توانید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید

09125003001

09129264747

***

 

 

برای دانلود فایل راهنمای انتخاب واحد کلیک نمایید

 

متراژ واحدهای پهنه طبیعت (پهنه D) در انتخاب واحد جدید پهنه طبیعت چند متر است؟

در طرح پلن جدید پهنه D (پهنه طبیعت) متراژ واحد ها از 130 متر تا 147 متر محاسبه شده است و از اعضا بابت اضافه متراژ هیچ گونه وجهی دریافت نخواهد شد.

پهنه طبیعت (پهنه D) شهرک چیتگر در کجا قرار دارد؟

پهنه طبیعت (پهنه D) شهرک چیتگر در شمال با باغ ملی گیاه شناسی و جنوب اتوبان شهید حکیم قرار گرفته است که از مزایا و ویژگی‌های خاص و ارزشمند این پروژه می باشد و روش اجرایی پروژه به صورت قالب تونلی می باشد که در سرعت و پیشرفت عملیات‌های عمرانی تاثیر چشمگیر و بسزایی خواهد داشت.

ویدیو جانمایی جدید پهنه طبیعت (پهنه D) شهرک مسکونی چیتگر

***

جهت راهنمایی و مشاوره در رابطه با انتخاب واحد جدید پهنه طبیعت (پهنه D) شهرک مسکونی چیتگر می توانید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید

09125003001

09129264747

***

 

 

***

مطلب در حال بروزرسانی میباشد

***

سوالات متداول