پاراگلایدر چیتگر، منطقه 22

پاراگلایدر چیتگر، منطقه 22

پاراگلایدر چیتگر یکی از مهیج ترین و مفرح ترین فعالیت ها و ورزش های این منطقه محسوب می شود که در کنار تله کابین، بالون سواری، وهلیکوپتر سواری، حس پرواز را برایتان زنده می کند. ورزش پاراگلایدر در مناطق زیادی از ایران وجود دارد و یکی از معروف ترین آن ها سایت پرواز در منطقه ۲۲ چیتگر است. در تهران شهران هم این ورزش جالب وجود دارد در حالی که در جاهایی مثل کیش پاراگلایدر یکی از فعالیت هایی است که افراد زیادی را به خود جذب می کند. اما خالی از لطف نباشد که سایت پرواز چیتگر نیز بسیار دیدنی و مهیج است.

پرواز با پاراگلایدر به چه صورت است و نیازمند چه شرایطی است؟

بازی پاراگلایدر به نوعی چتر نجات است که در هوا باز می شود تا امکان و حس پرواز را برای مخاطب فراهم کند. پاراگلایدر سواری نه دارای کابینی است و نه جایی برای نشستن دارد، داوطلبان این بازی مهیج که می خواهند پاراگلایدر سوار شوند به چتر آویزان می شوند و شروع به پرواز در اوج آسمان ها می کنند. همچنین ابتدا برای پرواز با پاراگلایدر، باید مکانی برای پرواز با مجوزها و استانداردهای لازم برای ایمنی چتر نجات و تجهیزات خود پیدا کنند. که پیشنهاد ما سایت پرواز چیتگر است که دارای تمامی این مجوز ها است.

پاراگلایدر نیاز به چه تجهیزاتی دارد؟

بند و چتر و نوعی نشیمن که با نخ به چتر متصل می شود. ابتدا باید بر خلاف باد در شیب ملایم بدوید تا زمانی که چترباز شود و پاهای خود را از زمین رها کنید. از آنجایی که باد می تواند حرکت چتر نجات را تحت تاثیر قرار دهد، باید در جایی پرواز کنید که درخت یا کوه وجود ندارد. زیرا به راحتی منتقل می شود. البته مربی همراه شماست و تمام این نکات را برای شما بازگویی خواهد کرد.

آشنایی با پاراگلایدر چیتگر

یکی از مناطق بزرگی که برای پاراگلایدر در تهران استفاده می شود، پاراگلایدر چیتگر منطقه 22 است که یکی از مکان هایی است که به سایت شهید عسگری (وودآورد یا همت) معروف است که مورد بازدید بسیاری از تهرانی ها و کرجی و سایر هموطنان عزیز قرار می گیرد.

ایستگاه رسیدن پرواز

زمانی که تصمیم به پاراگلایدر در این مکان گرفتید، باید بدانید که منظره بسیار زیبایی از دریاچه خلیج فارس و شهر تهران، برج ۲۲، بزرگراه حکیم، بزرگراه هوارزی و باغ گیاه شناسی خواهید داشت. در ایستگاه واردارد، قبل از فرود در یک مکان خاص، بر فراز جامعه و پارک ملی ورداورد پرواز می کنید.

نکته بسیاز مهمی که حائز اهمیت است ایمنی پرواز است که  یکی از اصول اصلی پرواز با پاراگلایدر است پس شما با خیال راحت م توانید در سایت پرواز منطقه ۲۲ در آسمان این شهر زیبا پرواز کنید زیرا اکثر فصول سال آب و هوایی برای این نوع ورزش مناسب است.

پاراگلایدر چیتگر

ساعت کاری پاراگلایدر وردوارد (چیتگر)

سایت پرواز این منطقه در شش ماه اول سال از ساعت 3 تا غروب آفتاب و در شش ماه دوم سال از 12 ظهر تا غروب آفتاب فعال است و می توانید از ساعت ۷ صبح جمعه و پنج شنبه برای شروع پرواز کلیک کرده و از پرواز خود لذت ببرید.

آموزش پاراگلایدر در چیتگر

سایت ورآورد یکی از آن مکان هایی است که پذیرای افراد زیادی برای آموزش و تفریح بین المللی است. برای پرواز با پاراگلایدر، باید مکانی برای پرواز با مجوزها و استانداردهای لازم برای ایمنی چتر نجات و تجهیزات خود پیدا کنید. پس پینهاد صد در صد ما سایت پرواز چیتگر و یا همان ورد آورد است.

بهترین پاراگلایدرتهران بر اساس نظر سنجی عموم

بهترین پاراگلایدر تهران کدام است؟ پاراگلایدر چیتگر از بهترین ها و هیجان انگیز ترین تفریحات منطقه ۲۲ و تهران به شمار می آید.  پس اگر شما نیز علاقه به این نوع تفریح در آسمان چیتگر دارید می توانید به پاراگلایدر چیتگر رفته و تفریحات سالمی را در آنجا کنار خانواده و عزیزانتان داشته باشید.

دسترسی به سایت پرواز پاراگلایدر

ایستگاه پرواز پاراگلایدر در ۵۰۰ متری شرق ایستگاه مترو ورداورد ، در شمال میدان دانمارک قرار دارد. این سایت از تهران در اتوبان کرج، حکیم و خرازی قابل دسترسی می باشد.

پرواز با پاراگلایدر یکی از ورزش های مهیجی است که افراد زیادی هر روز داوطلب و خواهان آن هستند. منطقه ۲۲ با ایجاد سکوهایی در این منطقه به یکی از محبوب ترین مناطق برای پرواز تبدیل شده است. علاوه بر این، فضای باز منطقه ۲۲ و همچنین منطقه کوهستانی و سرسبزی و هم چنین ویوی دریاچه زیبای آن باعث لذت بیشتر این سکو می شود.

همچنین خالی از لطف نیست که تیم متخصص و همچنین مشاوران املاک مسکن بزرگ چیتگر می توانند انواع معاملات املاک و مستغلات را با مشاوره افرادی که دانش و تجربه چندیل ساله خود را با عزیزانی که قصد خرید و سرمایه گذاری و یا حتی اجاره سالیانه از این منطقه زیبا و گردشگری را دارند در میان شما عزیزان میگذارند .با ما همراه باشید تا با مقالات بعدی شما را با بعد های جدید از این منطقه زیبا آشنا کنیم.