خرید آپارتمان و پیش خرید آپارتمان در چیتگر (پیش فروش آپارتمان، ساخت ارتش)


چرا سرمایه گذاری در منطقه 22

سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر یکی از عناوینی است که امروزه بین سرمایه گذاران بیشتر به گوش می‌رسد. منطقه 22 که در غرب استان تهران واقع شده است، که از شمال به رشته کوه و ارتفاعات البرز و از جنوب به اتوبان تهران – کرج می‌رسد، منطقه 5 تهران بزرگ در سمت شرق و وردآورد در بخش غربی آن می‌باشد، همچنین منطقه 22 تهران در مجاورت پروژه بزرگ ایرانمال که بزرگترین مرکز خرید، در خاورمیانه می‌باشد، قرار گرفته است، در شمال این منطقه پروژه شهربازی هزار و یک شهر در حال ساخت می‌باشد که بزرگترین شهربازی در خاورمیانه و همچنین بزرگتربن مقصد گردشگری مدرن در ایران نیز می‌باشد، با این موقعیت جغرافیایی به نظر می‌رسد که سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر می‌تواند آینده روشنی داشته باشد زیرا دارای بستر و زیرساخت لازم جهت پیشرفت است. با وجود پارک‌های جنگلی چیتگر، وردآورد، دوشان دره، لتمال کن و جهت وزش باد در تهران که عموماً غربی - شرقی است این محدوده از تهران آب و هوای پاکیزه و مطلوب تری نسبت به دیگر مناطق تهران دارا می‌باشد.

جهت ارتباط با مسئول خرید و فروش با شماره تماس زیر ارتباط برقرار نمایید:


آقای امیری: 09129264747

منطقه 22 یکی از مناطق گردشگری استان تهر ان است. چیزی که این منطقه را نسبت به ما بقی مناطق متمایز کرده است وجود دریاچه دریاچه شهدای خلیج فارس، مرکز خرید ایرانمال، مرکز خرید باملند، پارک جنگلی لتمان کن، روستای وردیج و واریش، آبشار تهران، شهربازی هزار و یک شهر که در حال احداث است، باغ ملی گیاهشناسی و آسمان خراش های پی در پی که به زیبایی این منطقه افزوده و آن را نسبت به سایر مناطق متمایز کرده است. لازم به دکر است که این منطقه نسبت به موقعیت جغرافیایی اش و کوهپایه ای بودنش بسیار خوش آب و هوا می‌باشد و همین امر موجب شده تا این منطقه محبوبیتی بیشتری برای ساکنین بومی خود و دیگر افرادی که قصد سکونت در این منطقه را دارند رقم بزند.

طبق موارد دکر شده بسیاری از افراد در جای جای تهران تمایل بسیاری برای زندگی در این منطقه پیدا کرده اند پس از این رو تیم مسکن بزرگ چیتگر (آجرلو) سعی دارد در این مقاله شما را با مزیت های خرید و سرمایه گذاری در این منطقه گردشگری بیشتر آشنا کند.

همانطور که گفته شد اکثر بافت این منطقه را افراد برج نشین لوکس تشکیل می دهد. پس از این رو شما خیالتان راحت است که در منطقه ای سرمایه گذاری می کنید که علاوه بر مریت هایی که دارد همیشه برای فروش مشتری دست به نقد خود را هم همراه دارد. چون هیچکس از سرمایه گذاری در چنین منطقه لوکس و اعیون نشینی بدش نمی آید.

همانطور که گفته شد اکثر بافت این منطقه را برج ها تشکیل می دهند که این برج ها برگرفته از واحد های کوچک و بزرگ در هر برج می باشد که شما نسبت به بودجه خود می توانید از یک خواب تا پنج خواب و واحد های پنت هاوس را بررسی و خرید کنید. که لازم به ذکر است که این برج ها هم به صورت آماده و هم به صورت پیش خرید در دسترس عموم قرار دارد.

این پروژه ها هم سازه ارگان های مختلف ارتش، بانک ملی بانک پاسارگاد و پارسیان و... است هم به صورت شخصی هم به صورت قطعی و هم به صورت علی الحساب در این منطقه موجود است که با کمی تامل و بررسی می توانید بهترین پروژه را برای خرید امن انتخاب کنید.

کلیه این برج ها دارای لابی من 24 ساعته، دوربین های مدار بسته، لابی های مجلل و شیک و در برخی برج ها لابی های مدرن را دارا هستند.

کلیه واحد های تجاری و مسکونی این برج ها برگرفته از متد اروپایی روز دنیا ساخته شده است. که شامل شیک ترین لابی ها سریع ترین آسانسور ها و سریع ترین پله برقی هاست. که همگی بر اساس استاندارد روز دنیا ساخته شده است.

واحد های لوکس و مدرن در منطقه 22 چیتگر

این واحد های لوکس که اکثرا متراژ بالا نیز هستند دارای امکانات چشمگیری هستند که ویو ابدی حرف اول را در این واحد ها می زند. که با زندگی در این واحد ها از ویو ابدی دریاچه و جنگل می توانید برخوردار باشید.

خرید در برج های چیتگر به چه صورت است؟

در عصر ارتباطات امروز مالکان قیمت ملک های خود را به دلیل نوسانات روزانه بازار در آگهی ها درج نمی کنند و ترجیح می دهند تا از طریق تماس آن را به شما اعلام کنند.

اما به طور کلی برای آگاهی از قیمت ها ما به شما پروژه های تعاونی ها را پیشنهاد می دهیم که نسبت به شخصی ساز ها از قیمت های مناسب تری برخوردار هستند.

اما برعکس تعاونی ساز ها قیمت واحد های شخصی ساز بالا بوده و لازم است که خریداران این واحد ها بودجه بیشتری را نسبت به تعاونی ساز ها به مالک ارائه دهند.

چگونه واحد های من باب سلیقه خود را در چیتگر خریداری کنیم؟

سازه برج های چیتگر هم به صورت مجلل و لوکس و سلطنتی ساخته شده است و هم به صورت مدرن و اروپایی شما طبق سلیقه خود می توانید برج هایی که من باب میلتان هست طبق سلیقه و روحیات خود انتخاب کنید.

پیش خرید در منطقه چیتگر به چه صورت است؟

بعضی از این پروژه های معرفی شده، هم به صورت تعاونی و هم به صورت شخصی ساز در حال ساخت هستند. که در اصل قیمت خرید آنها نسبت به واحد های آمادشان مقرون به صرفه تر است.

این برج ها نسبت به ظرفیت منطقه با نظم، بهره برداری خواهند شد.

مشتریان واحد های تجاری و مسکونی از این منظقه رضایت دارند؟

با افزایش روز افزون مشتریان و طالبان خرید از این منطقه می توان مشاهده کرد که جمعیتی که در این منطقه زندگی می کنند هم از زندگی در این منطقه و هم نسبت به گردشگرانی که از اقصی نقاط شهر برای خرید و بازدید می آیند از خرید و اجاره واحد های تجاری خود راضی هستند.

همچنین در این منطقه واحد های تجاری نیز همانند واحد های مسکونی هم به صورت پیش خرید و هم به صورت آماده به فروش می رسند. همانند پروژه های لکسون، آرتمیس و... که از پروژه های لوکس منطقه نیز از آنها نام برده می شود.

به نسبت افزایش جمعیت و محبوبیت این منطقه پروژه های مختلف در حال ساخت و ساز برج های جدید و مدرن هستند.

برج های اکازیون منطقه 22 چیتگر

اکثریت برج های منطقه چیتگر به صورت لوکس و مدرن ساخته شده اند که شما با بازدید از این منطقه خواهید یافت که علاوه بر رشد مالی بسیار بالایی که دارد که خود این موضوع برای مالکان این واحد ها امری خوشایند به شمار رفته و علاوه بر این موضع نسبت به موقعیت منطقه ای و خوش  آب و هوا بودن و لوکس نشینی این منطقه مالکان حالا حالا ها راضی به فروش ملک های خود نمی شوند.

حمل و نقل به منطقه چیتگر از سایر نقاط تهران به چه صورت است؟

علاوه بر اتوبان های همت خرازی و همدانی که همگی به منطقه دریاچه منتهی میشوند، شما به راحتی با وسیله های شخصی خود می توانید به این منطقه سفر کنید ماشین های حمل و نقل عمومی نیز همچون اتوبوس ها که روزانه در حال تردد به چیتگر و دریاچه هستند می توانید از آنها استفاده کنید، همچنین مترو های ایستگاه چیتگر و ایران خودرو نیز راه های ارتباطی شما را به این منطقه را میسر می کنند.

پیش خرید در منطقه 22 به چه صورت است؟

پیش خرید های منطقه به چند صورت علی الحساب و قطعی و شخصی سایز قابل خرید عموم هستند.

که در رابطه با درک و اطلاعات این موضوع شما می توانید با مشاوران خبره مسکن بزرگ چیتگر (آجرلو) راهنمایی دریافت کنید که بتوانید خرید امن را با بهترین بودجه متناسب خود انجام دهید. ما نیز در کنار شما هستیم تا سرمایه خود را به نحو احسنت به ملک مورد نظر خود تبدیل کنید.

خرید آپارتمان و پیش خرید آپارتمان (پیش فروش آپارتمان، ساخت ارتش)

بیشتر بخوانید: تفاوت پیش خرید آپارتمان با قیمت قطعی با پیش خرید آپارتمان با قیمت علی الحساب

جهت ارتباط با مسئول خرید و فروش با شماره تماس زیر ارتباط برقرار نمایید:


آقای امیری: 09129264747

سوالات متداول