معرفی کلی شهرک مسکونی چیتگر در منطقه 22

معرفی کلی شهرک مسکونی چیتگر در منطقه 22

معرفی کلی شهرک مسکونی چیتگر در منطقه 22

شهرک مسکونی چیتگر در منطقه 22 کلان شهر تهران (واقع در ضلع غربی دریاچه چیتگر) در حال احداث می‌باشد. شهرک مسکونی چیتگر که دارای 20000 واحد مسکونی از متراژ 75 متر تا 300 متر می‌باشد، یکی از زیباترین و مدرنترین شهرک های در حال ساخت کشور در غرب تهران محسوب می‌شود. در ضلع شمالی این شهرک اتوبان شهید همت (شهید خرازی)، در ضلع شرقی بلوار ایران خودرو، در ضلع جنوبی نیز اتوبان حکیم (شهید همدانی) و در ضلع غربی بلوار پژوهش که در نهایت به آزاد راه تهران، کرج منتهی می‌شود واقع شده است. در جنوب شرقی شهرک مسکونی چیتگر؛ پارک جنگلی چیتگر و در همسایگی جنوبی شهرک مسکونی چیتگر، باغ ملی گیاه شناسی و در همسایگی شمالی شهرک مسکونی چیتگر، بزرگترین شهربازی و مجتمع تفریحی توریستی و گردشگری خاورمیانه یا همان هزار یک شهر وجود دارد.

شهرک مسکونی چیتگر به عنوان یکی از اصلی ترین انتخاب متقاضیان مسکن و همچنین هدف اصلی سرمایه گذاران ملکی در این منطقه تبدیل شده است و با در نظر گرفتن شرایط گوناگون فروش و نحوه واگذاری امتیازات و زمان تحویل متفاوت و همچنین تفاوت قیمت امتیازات هر یک از پهنه ها و حتی بلوک ها می‌باشد.

شهرک مسکونی چیتگر دارای متعلق به بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد، شهرک مسکونی چیتگر در پنج پهنه (A,B,C,D) در مجاورت پروژه ایران مال و بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی نور واقع شده است.

نمای کلی از شهرک امام رضا - شهرک مسکونی دریاچه چیتگر

نمای کلی از شهرک امام رضا - شهرک مسکونی دریاچه چیتگر

معرفی پهنه B شهرک چیتگر در منطقه 22

پهنه B شهرک مسکونی دریاچه چیتگر یا همان سروستان، شامل بلوک های G1, G2, G3, G4 , بلوک های B1 , B3 و بلوک های D1, D2, D3 , همچنین شامل بلوک های N1, N2, ... , N6 می‌باشد.

معرفی پهنه B شهرک چیتگر در منطقه 22

زمان تحویل برج های پهنه B شهرک مسکونی چیتگر فوق به صورت زیر می باشد

در ادامه به تفکیک زمان تحویل برج های پهنه B، در شهرک مسکونی دریاچه چیتگر می‌پردازیم.

زمان تحویل برج های G، در پهنه ‌B شهرک مسکونی دریاچه چیتگر

در حال حاضر تنها بلوک آماده تحویل، بلوک G1 می‌باشد، بلوک های G2 و G3 و G4 تا قبل از پایان سال 99 آماده تحویل می‌باشند.

زمان تحویل برج های B، در پهنه ‌B شهرک مسکونی دریاچه چیتگر

زمان تحویل بلوک B1 تا قبل از پایان سال 1400 و زمان تحویل بلوک B3 نیز تا قبل از پایان سال 1401 می‌باشد.

زمان تحویل برج های D و N، در پهنه ‌B شهرک مسکونی دریاچه چیتگر

زمان تحویل بلوک های D و N در شهرک مسکونی چیتگر،‌ تا پایان سال 1403 الی 1404 می‌باشد که در حال حاضر بر روی خاک می‌باشند.

شرایط خرید واحد در پهنه B یا سروستان شهرک مسکونی دریاچه چیتگر

متراژ واحد های در پهنه B، شهرک مسکونی چیتگر، از 75 متر و تا حدود 400 متر می‌باشد، عزیزان برای خرید واحد می‌توانند به یکی از دو صورت زیر اقدام به خرید واحد نمایند که اختصار هرکدام را شرح می‌دهیم.

1 - بصورت خرید سهام، سهام های 63 متری و 33 متری

خرید سهام در پهنه B، به این صورت می‌باشد که، با توجه به متراژ واحد، شما می‌توانید سهام خود را انتحاب و خریداری نمایید، برای مثال برای واحدی که متراژ آن 100 متر می‌باشد، شما می‌توانید با خرید یک سهام 63 متری و یک سهام 33 متری واحد را خریداری نمایید.

شما پس از آنکه سهام خود را انتخاب کردید می‌بایست نسبت خرید واحدتان انتخاب واحد نمایید، هر چه اولویت سهام شما دور تر باشد هزینه آن ارزان تر خواهد بود. در زمان تحویل واحد نیز با پرداخت هزینه پارکینک و انباری و همچنین ضریب تعداد طبقات می‌توانید که بسته به طبقه ای ‌می‌باشد که انتخاب کرده اید پرداختی صورت می‌گیرد و واحد خود را تحویل می‌گیرید.

2 - خرید بصورت آزاد

خرید واحد در پهنه B منطقه مسکونی دریاچه چیتگر، به عواملی مانند متراژ واحد و طبقه دلخواه خود و سمت (ویو) واحد، بستگی دارد که تعاونی (بتاجا)، قیمت واحد و زمان تحویل را مشخص و به شما اعلام می‌کند، در نوع خرید تعاونی پرداخت ضرر و زیان در جهت دیرکرد واحد را نیز برای خریداران در نطر گرفته است.

- با توجه به توضیحات گفته شده به نظر می‌رسد خرید بصورت سهام های 63 متری و 33 متری بسیار مرقون به صرفه تر می‌باشد که در این نوع خرید شما فقط هرینه ساخت را پرداخت می‌نمایید.

معرفی پهنه A شهرک چیتگر در منطقه 22

پهنه A شهرک مسکونی دریاچه چیتگر، شامل بلوک های ارکیده 1، ارکیده 2، تا ارکیده 11 و پامچال 1، پامچال 2 تا پامچال 6، برج 12 طبقه (تعاونی خلبانان شکاری)، برج 27 طبقه (تعاونی نیروی هوایی) و برج 21 طبقه (سازمان غدایی نیرو های مسلح) می‌باشد.

متراژ واحد ها در بلوک های ارکیده و پامچال از 76 متر تا حدود 150 متر می‌باشد، بجز بلوک های ارکیده 10 و 11 و پامچال 2 که از 76 متر تا 230 متر می‌باشند.

نوع سازه بلوک های ذکر شده از اسکلت فلزی و دیوارها از جنس بلوک سیمانی هبلکس و دارای سیستم اطفاء و اعلام حریق بوده و سیستم فاضلاب سپتیک می‌باشد که در آینده به اگو شهری متصل خواهد شد. نمای پروژه سیمان شسته، سقف واحد از کناف بوده و کف واحد از سنگ استفاده شده است. سیستم سرمایش و گرمایش از نوع داکت اسپلیت می‌باشد. بلوک در حوزه مرکزی و شمال بزرگراه شهید حکیم قرار گرفته است.