بلوک B1 پهنه B، یا برج حفاظت ارتش برج الماس

بلوک B1 پهنه B، یا برج حفاظت ارتش برج الماس

پروژه مسکونی برج الماس یا B1، متعلق به تعاونی مسکن ایثارگران مربوط به حفاظت ارتش می‌باشد که در شهرک مسکونی چیتگر واقع شده است. برج الماس در پهنه B، سروستان در منطقه 22 شهرک مسکونی چیتگر قرار دارد و وضعیت این برج هم اکنون در مرحله نازک کاری و اتمام نما قرار دارد.

این برج (برج الماس) 40 طبقه بوده، که 32 طبقه آن مسکونی می‌باشد (در مجموع 434 واحپ) و یکی از زیباترین برج های منطقه مسکونی شهرک چیتگر می‌باشد، برج الماس یکی از متفاوت ترین و مرغوب ترین پروژه های در حال ساخت کشور نیز می‌باشد، سازه فلزی این پروژه از نوع پیچ و مهره بوده و نمای برج از نوع ترکیبی شیشه و دیوار های داخلی تماما کناف می‌باشد. متراژ برج الماس از 90 متر شروع شده و زمان تحویل آن سال 1400 تعیین گردیده است.

برج الماس

موقعیت مکانی برج الماس شهرک چیتگر

موقعیت برج الماس در ضلع جنوبی اتوبان شهید خرازی (شهید همت) و در ضلع غربی به دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر) و در کنار بزرگترین پاساژ خاورمیانه (ایران مال) و همچنین در جنوب بزرگترین شهر بازی خاورمیانه (هزار و یک شهر) واقع شده است.

برج الماس

امکانات برج الماس واقع در منطقه 22 دریاچه چیتگر

برج الماس دارای سالن ورزشی و لابی مجلل و سالن اجتماعات چند منطوره می‌باشد، از دیگر امکانات این برج می‌توان به سیستم اعلام و اطفا حریق و 6 لاین آسانسور در هر طبقه نیز اشاره کرد.